Vianoce sú tu čoskoro …. A Vy ešte nemáte vianočný darček pre Vašu ratolesť? Žiadny problém. Ponúkame Vám zopár tipov na krásne a originálne vianočné darčeky.

Ak ste si napriek tomu nevybrali, napíšte nám, radi Vám poradíme.

Pre tých najmenších odporúčame malé ruksačiky značky Pixie Crew, vhodné do škôlky či na cestovanie. Ku každému ruksačiku dieťa dostane balíček 200 pixelov zdarma. Dieťa si na ruksačiku môže vytvoriť svoje meno alebo nejaký pekný obrázok. Navyše si môžete dokúpiť pixely v 24 farbách na vytváranie ďaľších a ďaľších obrázkov.

Pre školákov máme v ponuke štýlové a Vami veľmi obľúbené batohy americkej značky Madpax. Kedy inokedy ako na Vianoce môžeme spraviť svojim najbližším radosť a kúpiť im niečo, čo je jedinečné a zároveň aj praktické. Okrem toho máme v ponuke široké spektrum peračníkov rôznych značiek a rôznych farieb.

Pre teenagerov ponúkame batohy americkej značky MOJO či messengery/tašky značky Pixie Crew, Fydelity a Santoro. Obľúbené sú aj batohy z kolekcie Gator od americkej značky Madpax.

Ak túžite len po malom darčeku pre dievča či ženu, odporúčame siahnuť po značke Santoro London. Produkty tejto značky sú krásne prepracované a na každom produkte je motív známeho dievčatka Gorjuss.

Ak ste už videli film Trollovia, pripomíname, že u nás nájdete rôzne produkty práve s motívom Trolla v kolekcii MEME, či už v podobe peračníka, peňaženky, obalu na tablet či batohu.

Prajeme Vám krásne Vianoce v kruhu svojich najbližších 😉

Tím Jupies

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail